
У зимовий період постійна турбота про шевелюру особливо важлива, оскільки різкі перепади температури, морозне повітря, опади та вітер негативно впливають на її стан. Але навіть у люті морозні дні Ви зможете захоплювати оточуючих чудовими укладаннями та здоровим блиском, у цьому допоможуть 5 речей, які повинні знати для догляду за волоссям узимку.
- Вибір засобів догляду
Догляд за волоссям взимку має ряд відмінностей від звичного, оскільки в цей час року змінюється тип волосся та дерми голови. Тому правильно підбирайте засоби для догляду, які допоможуть забезпечити красиве волосся в домашніх умовах.
- Шампуні. Вибирайте делікатні, призначені спеціально для сухих та пошкоджених локонів, з нейтральним рівнем pH, що містять натуральні компоненти без парабенів, силіконів та формальдегідів.
- Бальзами та кондиціонери. Не уникайте їх використання. Вони не тільки полегшать розчісування, а й заповнять нестачу вологи, наділять волоски поживними компонентами, забезпечивши гарне волосся взимку. Підберіть косметику одного виробника, таким чином кожен наступний засіб буде посилювати дію попереднього.
Компанія Napura пропонує лінію « Догляд за волоссям », що містить найнеобхідніші натуральні безпечні комплекси, які допоможуть зустріти весну з мінімальними втратами та красивим волоссям.
- Сироватки. Підживлюйте волосся складами, що не змиваються, втираючи 2-3 краплі в чисту шкіру голови перед стайлінгом. Унікальні коктейлі сприятимуть швидкому відновленню та лікуванню локонів, запобігають випаданню, збережуть вологу, покращать зовнішній вигляд та посилять блиск.
- Зачіска
Щоб не піддавати локони постійним стресам, краще відмовтеся від експериментів із зачісками та відкладіть завивку та фарбування до весни. Мінімізуйте застосування прасок і плівок, зрідка використовуючи для укладання фен (прохолодне повітря) у поєднанні з мусом або гелем зі зволожуючим ефектом.
- Як правильно мити голову взимку
Процедуру проводьте, використовуючи холодну воду, гаряча зробить пасма ламкими і призведе до перерізу кінчиків. Шампунь наносите м'якими масажними рухами на прикореневу зону, для решти шевелюри досить мильної води, що збігає.
- Як сушити
Не викручуйте і не вичавлюйте вимиті пасма, просто промокніть рушником. Перевагу віддавайте природному сушінню. Не виходьте надвір, не досушивши шевелюру, оскільки мороз зробить волоски ламкими і тьмяними. Якщо без фена не обійтися, то сушіть прохолодним повітрям на відстані 15-20 см від голови, попередньо нанісши захисний спрей або флюїд.
- Як захистити
Носіть головний убір на вулиці та обов'язково знімайте у приміщенні. Це повинні бути не надто щільні шапки з натуральних матеріалів, що дозволяють шкірі та волоссю «дихати». За 30-40 хв. до виходу з дому нанесіть мус сильної фіксації або суху олію, щоб максимально убезпечити локони від впливу низьких температур.