На стан волосся впливають різні чинники. Одними з найзгубніших є звички щоденного догляду, на які ми часто не звертаємо уваги, тоді як вони щодня роблять локони слабкими та неживими. Тому, якщо Ви помітили погіршення стану шевелюри, проведіть ретельний аналіз щоденних процедур, що доглядають, і відмовтеся від шкідливих звичок, які псують волосся.
Шкідливі звички для волосся
- Постійні торкання руками роблять пасма брудними, неохайними та тьмяними. Зовнішній вигляд шевелюри істотно погіршується, волоски стають ламкими і тонкими, що спричиняє алопецію.
- Застосування косметичних формул, які не підходять Вашому типу волосся. Таким чином, Ви не тільки не зможете усунути наявні проблеми, а й придбаєте нові (лупа, надмірна сухість або жирність, кінчики, що січуться, ламкість і т.д.), в рази погіршивши стан локонів.
- Зловживання косметичними засобами. Часте використання шампунів, бальзамів, стайлінгової косметики у великих кількостях та недостатнє очищення шкіри голови після їх застосування непомітно, але сильно псує волосся. Може призвести до виникнення подразнення, зникнення природної захисної жирової плівки, зневоднення та сухості волосків, зробивши їх беззахисними перед негативними факторами.
- Неправильний догляд після миття. Інтенсивне витирання жорстким рушником і розчісування мокрих пасм або застосування фена ушкоджують структуру волосків, роблячи їх ламкими, тендітними і призводячи до появи кінчиків, що січуться.
- Відсутність захисту від високих та низьких температур. Сонячні промені та сильні морози руйнують волоски зовні та зсередини, пропадає здоровий блиск та сяйво, об'єм та життєва енергія.
Як позбутися шкідливих звичок
- Використовуйте натуральну косметику Напура серії "Догляд за волоссям" https://napura.com.ua/shop/uhod-za-volosami/ . Чи псує волосся представлена продукція? Ні. Унікальні формули на основі рослинних компонентів надають лише позитивний вплив на стан шевелюри і дозволять не тільки швидко позбутися 5 шкідливих звичок, які непомітно псують волосся, а й уникнути неприємних наслідків, пов'язаних з неправильним доглядом, забезпечити щоденну турботу про локони на професійному рівні.
- Правильно визначте тип волосся та підберіть відповідні засоби. Для щоденного миття використовуйте м'які шампуні з нейтральним рівнем pH та збалансованим складом. Як додатковий догляд наносите бальзами або кондиціонери, 1 раз на 7-10 днів робіть зволожуючі і поживні маски, а для швидкого відновлення і реконструкції волосків підійдуть сироватки, що не змиваються, і флюїди. Для отримання моментального позитивного результату вибирайте формули однієї лінійки, комплексне використання яких лише підвищує ефективність впливу.
- Віддавайте перевагу природному сушінню шевелюри. Після миття достатньо промокнути мокрі пасма м'яким рушником, почекати поки вони трохи висохнуть, розчесати гребінцем, починаючи з кінцем і повільно рухаючись вгору, і дати локонам висохнути самостійно. Якщо без фена не обійтися – використовуйте низький режим, попередньо нанісши захисний засіб.
Захищайте волосся і влітку та взимку головними уборами та спеціальними складами.