Бажаєте внести зміни до свого іміджу, додати шевелюрі додатковий обсяг та нових фарб? Ідеальним варіантом стане колорування волосся. Процес фарбування досить простий і не викликає труднощів, дозволяючи провести колорування волосся в домашніх умовах.
Переваги техніки
Колорування передбачає фарбування окремих пасм із використанням 2 і більше відтінків. Основними його перевагами є:
- Можливість виконувати техніку на локонах різної довжини;
- Використання близьких або контрастних відтінків. Природні тони стрижку роблять каскадною і надають об'єму зачісці, контрастні допомагають у створенні неповторного, оригінального та унікального образу;
- не має значення колір волосся, колорування може виконуватися власницями світлої та темної шевелюри;
- не потрібне додаткове підфарбування коренів завдяки плавному переходу кольорів.
Інструменти та матеріали для процедури
- освітлювальний склад (для темноволосих дівчат);
- барвники одного б'юті-бренду 2-3 кольорів (на Ваш розсуд). Зверніть увагу, чим якіснішим буде їх склад, тим ефектнішим і довговічнішим вийде результат. Napura пропонує натуральні безамачні барвники, а також ефективні засоби лінії «10 | Color - догляд за фарбованим волоссям» https://napura.com.ua/shop/10-color-uhod-za-okrashennymi-volosami/ для оперативного відновлення та комплексної щоденної турботи про забарвлену шевелюру;
- ємності для барвників і пензлика (їх кількість залежить від кількості відтінків, що використовуються), рукавички, клейонка або накидка;
- фольга, шпильки (затискачі) та гребінці;
- Жирний крем або вазелін.
Модне колорування волосся – основні види та техніка їх виконання
Залежно від техніки виконання фарбування волосся прийнято розрізняти такі види колорування:
- Округле (для довгих локонів). Потрібно 3-4 кольори. Розділіть всю площу шевелюри на квадрати зі сторонами 2 см. Починайте фарбування із зони потилиці і поступово рухайтеся до маківки, при цьому чергуючи відтінки. Після фарбування пасма згорніть її в джгут і закрутіть в гульку, зафіксувавши затискачами.
- Радіальне. Акуратно відокремте волосяну частину в тім'яній області та заколіть її. Пофарбуйте окремі локони на потилиці одним кольором і оберніть фольгою. Після цього виберіть прядки в тім'яній зоні на відстані 2-3 см один від одного і профарбуйте їх другим кольором, загорнувши потім у фольгу.
- Скручене . Подібно до першої техніки, головна відмінність полягає в системі фарбування. Забарвлення виконується не по всій довжині, а по горизонталі з використанням двох кольорів, імітуючи зебру від коренів до кінчиків на кожній прядці. На закінчення слід скрутити кожне пасмо в «бублик», закріпити затискачами і приступити до наступного локону.
- Акварельне. Для цього методу знадобиться велика кількість відтінків (3-5) однієї кольорової гами. Наносити їх необхідно на кожне пасмо по всій довжині в заздалегідь визначеному порядку: від темного до світлого або навпаки. Починайте з потиличної частини та проводьте фарбування спочатку лівої сторони, а потім правої.
- Мозаїка – забарвлення за допомогою трафаретів. Візерунок, що сподобався, накладається на кілька шарів шевелюри, в результаті чого вдається створити об'ємний малюнок.