Для гігієни дитини необхідна особлива косметика, що доглядає, і спеціальний шампунь, тому що організм малюків більш сприйнятливий до впливу різних зовнішніх факторів, а шкіра голови і волосики мають свої особливості:
- Відсутня захисний покрив;
- сальні залози працюють не настільки добре як у дорослого;
- волоски легкі, тонкі, швидко сплутуються;
- Дерма схильна до алергічних реакцій.
Тому поставтеся до вибору миючих коктейлів з усією відповідальністю.
ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ ДИТЯЧИЙ ШАМПУНЬ?
Якісний косметичний продукт має хороші властивості, що очищають, і одночасно щадною дією (м'який і гіпоалергенний), не дратує шкірні покриви і слизову око. Враховуйте все:
- З ЧОГО ЗРОБлений ШАМПУНЬ? У складі дитячих шампунів не допустима наявність агресивних ПАР та алергенів: яскраві барвники, консерванти, сильні аромати, активні біодобавки. Корисна косметика для дітей містить натуральні лікарські трави, рослинні та ефірні олії, вітаміни;
- Рівень pH - нейтральний. Як правило, цю позначку можна знайти на упаковці;
- вікові обмеження. Важливо визначити чи підходить засіб дитині віком. Шукайте на флаконі позначки: з народження, для немовлят і т.д. Якщо вказівок немає, то, швидше за все, склад може застосовуватись із трьох років.
ОСНОВНІ ПОРАДИ БАТЬКАМ ПРИ ВИБОРІ ДИТЯЧОГО ШАМПУНЯ
Правильно та грамотно вибираємо дитячий шампунь – не експериментуйте на здоров'ї та віддавайте перевагу органічній косметиці. Засоби серії " Догляд за волоссям " компанії Напура перетворять звичне миття голови на приємний і довгоочікуваний ритуал з догляду за власними локонами.
- На етикетці обов'язково має бути присутня інформація про дату виробництва та термін придатності, вміст, позначки про проходження міжнародної сертифікації.
- Перевірте, чи зручний флакон для використання: пляшечка не вислизає, є дозатор або спеціальний клапан.
- Відсутні парабени, силікони, формальдегіди та інші шкідливі складові та присутні такі компоненти:
- вода – основа;
- екстракти череди та ромашки призначені для боротьби із запаленнями;
- екстракти абрикоса, персика, протеїни пшениці, вітаміни групи А, В, Е мають пом'якшувальну та поживну дію;
- Лаванда розслаблює і заспокоює.
- Зверніть увагу на колір, запах та консистенцію. Органіка не має яскравого забарвлення та різкого аромату, тому що в ролі ароматизаторів у ньому виступають натуральні безпечні речовини. Купуйте слабозабарвлені або безбарвні субстанції з ледве вловимим рослинним або квітковим запахом. Про натуральність придбання також свідчить відсутність рясної піни, та її гіпоалергенність (не дратує очі при попаданні).
- Не рекомендуємо набувати формули 2 в 1 (шампунь-гель для душу або шампунь-кондиціонер). Хоча вони й зручні своєю універсальністю, але часто малоефективні, що призводить до алергії та надмірної сухості дерми.