Довге, елегантне і сяюче волосся завжди викликає захоплення. Такою шевелюрою мало хто може похвалитися, якщо не використовувати праску. Але чи не приведуть регулярні термічні укладання до тьмяності, сухості та ламкості волосків? Давайте розберемося, чи сильно праска псує волосся і як зменшити його негативний вплив?
Праски для випрямлення волосся: плюси та мінуси
Прасування - безперечний лідер серед безлічі способів випрямлення локонів. Чи псує праску волосся? Так, але, саме йому багато хто віддає перевагу, завдяки ряду переваг:
- ціна термоприладу досить невисока, а користуватися ним можна тривалий час;
- Надати гладкість укладання можна самостійно в будь-який час, немає потреби звертатися до фахівця;
- Процедура не займає багато часу, 20-40 хв;
- якщо підібрати якісний стайлер, негативного впливу вдасться уникнути.
Не обійшлося, звичайно, і без недоліків:
- часте використання приладу негативно впливає на структуру волосків;
- ефект після чергового термосеансу зберігається не довго. Дощ, підвищена вологість, миття голови – від гладкості не залишиться сліду;
- часто для вирівнювання особливо кучерявого волосся доводиться використовувати допоміжні косметичні засоби, які погіршують зовнішній вигляд шевелюри;
- неякісні моделі вбивають Ваші локони навіть якщо користуватися ними рідко.
Засоби серії «Догляд за волоссям» https://napura.com.ua/shop/uhod-za-volosami/ компанії Napura, дозволять ніколи не замислюватися про те, чи псують волосся праски або як праска псує волосся. За допомогою італійської косметики Вам вдасться без використання термоприладів надати пасмам бажаної гладкості, блиску, густоти та привабливості, а також забезпечити необхідний щоденний догляд.
Як вибрати випрямляч, який точно не зашкодить?
Досвідчені трихологи та перукарі радять не економити на купівлі праски і при виборі керуватися такими критеріями:
- Наявність терморегулятора. Чим вища температура – тим більша шкода завдається. Намагайтеся, щоб температурний максимум не перевищував 180 ° С, і вибирайте режим відповідно до типу волосся;
- важлива наявність пластини з тефлону або турмаліну, функції зволоження та іонізації. Такі прилади рівномірно нагріваються, не шкодять волоскам, а навіть навпаки оздоровлюють, роблячи зачіску більш природною та сяючою;
- віддавайте перевагу відомим виробникам та уникайте підробок.
Правила використання прасування
Навіть найякісніший випрямляч завдає незначної шкоди локонам, але навіть його можна звести до мінімуму, якщо дотримуватися кількох простих правил:
- Не випрямляйте мокрі чи вологі пасма, тільки сухі.
- Рухи праскою мають бути плавними, без сильного натягу. Не затримуйте пристрій довго на одному місці.
- По одному пасму проводьте не більше одного разу.
- Не користуйтеся стайлером регулярно, достатньо лише після миття голови.
- Купуйте спеціальний шампунь для пошкодженого волосся. Він відмінно захистить волоски від високих температур і сприятиме їхньому швидкому відновленню.
- Наносите термозахисну косметику: спрей, бальзам, мус, маска, олія тощо. Вони запобігають появі пошкоджень і надаючи шевелюрі особливий блиск і привабливість.